У нас більше: 643 пропозицій
Часи роботи:
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Каталог обладнання

TAUS WSMLTAUS WSML

Високопродуктивне лісопильне та деревообробне обладнання

Нашою основною діяльністю є розробка та виробництво надійного, високопродуктивного та конкурентного деревообробного обладнання.

Враховуючи великий досвід та особливості роботи у сфері лісопиляння первинної та вторинної деревообробки, ми розробили обладнання «НОВОГО ПОКОЛІННЯ»!!!

Наша мета – суттєво підвищити обсяг переробки круглого лісу та збільшити корисний вихід готової продукції. При цьому продукція з високою якістю поверхні і точністю розмірів!

Якість верстатів TAUS WSML підтверджено сертифікатами якості; точність складання – виготовлення всіх елементів на сучасних верстатах з ЧПУ; надійність - використанням перевірених часом високоякісних деталей провідних світових виробників та постачальників. Але найголовніше підтвердження якості для нас – задоволені клієнти та їх позитивні відгуки.

Ми не зупиняємось на досягнутому. Постійно модернізуємо та вдосконалимо наше обладнання, розробляємо додаткові опції, а також доповнюємо асортимент новими моделями верстатів, механізмів, автоматизації та механізації. Інноваційні тенденції у розвитку проектування комплектуючих, вузлів та деталей допомагають і підштовхують нас до впровадження нових технологій у виробництві обладнання TAUS WSML.

На основі верстатів TAUS WSML створюються нові лісопильні виробництва, удосконалюються та модернізуються існуючі. Ми раді, що приватні підприємці, середні та великі лісопильні компанії вибирають верстати TAUS WSML, т.к. вони приносять прибуток своїм власникам, поєднуючи у собі сучасні технології, високу продуктивність при використанні мінімальної кількості обслуговуючого персоналу.

Наша команда гарантує гнучкий підхід до кожного клієнта, організації та модернізації виробництва, виробництво обладнання за індивідуальним проектом, за бажанням та вимогою замовника. Ми відкриті до діалогу та завжди готові допомогти.

Фахівці компанії здійснюють монтаж, шеф-монтаж, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Сервісна служба TAUS WSML має весь спектр необхідних деталей, вузлів, матеріалів та, у разі потреби, надасть пакет послуг та висококваліфіковану допомогу в режимі 24/7.

Відчуйте переваги, будьте завжди першими – вибирайте WSML TITAN!

Обладнання виробникаПовернення до списку

Сфери діяльності компанії