У нас більше: 643 пропозицій
Часи роботи:
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

  • Сервіс

Каталог обладнання

Сервісний центр


Сервісний відділ компанії "ТОТАН-ГРУП" здійснює як гарантійні ремонти, так і повний комплекс сервісних послуг будь-якої складності. Крім ремонту, великим попитом користуються роботи з реставрації та модернізації обладнання, що дозволяють не тільки продовжити термін експлуатації вашого верстата, а й покращити технічні характеристики щодо точності роботи, безпеки та енергозбереження.

Професійний підхід наших фахівців дозволяє мінімізувати час простою вашого виробництва при ремонті обладнання, що в результаті робить наші ціни одними з кращих на ринку. На всі роботи надається гарантія.


Шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи

Шеф-монтажні та пусконалагоджувальні роботи є дуже важливим етапом, при проектуванні та запуску Вашого виробництва. Кваліфіковане проведення даних робіт дозволить правильно ввести в експлуатацію обладнання, зберігши його працездатність та надійність, виключити збої та брак отримання готової продукції під час експлуатації, а також передати практичні знання персоналу замовника щодо роботи на верстаті та його обслуговування. Навіть найпростіше на вигляд обладнання потребує монтажу, налагодження і тільки кваліфікований інженер знає всі тонкощі його роботи та налаштування.

Шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні здійснюються згідно з укладеним договором та здійснюються тільки після отримання від Вас повідомлення про готовність до проведення цих робіт.


Основні етапи проведення шеф-монтажних робіт:
  • 1 Огляд виробничого майданчика
  • 2 Монтаж обладнання на постійне місце
  • 3 Складання демонтованих частин і вузлів та агрегатів
  • 4 Перевірка працездатності всіх вузлів та агрегатів
  • 5 Налаштування обладнання на технологічну точність
  • 6 Виготовлення тестової деталі
  • 7 Інструктаж та практичне навчання персоналу
  • 8 Передача обладнання у виробничий цикл

Технічне обслуговування

Верстати - це обладнання, яке потребує постійної уваги та обслуговування. ТО виконується в плановому порядку через певний час роботи верстата, встановлений виробником обладнання. Таким чином, технічне обслуговування - це перелік робіт, таких як: своєчасна заміна підшипників, ременів, деталей, що швидко зношуються, інструменту, втулок, напрямних і ланцюгів. Мета технічного обслуговування – забезпечення безперебійної роботи обладнання та Вашого виробництва. Воно має і грошовий вираз у вигляді скорочення втрат, пов'язаних із простоєм обладнання.

Гарантійне обслуговування

Детальний опис - Гарантійне обслуговування

Навчання персоналу для роботи на верстатах

Детальний опис - Навчання персоналу для роботи на верстатах

Діагностика та ремонт

Детальний опис - Діагностика та ремонт

Постачання запасних частин

Детальний опис - Постачання запасних частин

Додаткові послуги

Детальний опис - Додаткові послуги

Ви маєте обладнання?

Замовити сервіс

Замовлення послуг

Выбрать дату в календаре
Вы можете добавить изображения или другие файлы к запросу
файл не выбран
+ Добавить еще
Сфери діяльності компанії